Rozmiar: 2578 bajtów Rozmiar: 1399 bajtów Rozmiar: 1562 bajtów
KURSY PROGRAM KORZYŚCI SZYBKIE CZYTANIE MIASTA ZAPISY FAQ
Poszukujemy osób gotowych nawiązać współpracę z Europejskim Centrum Umiejętności EFEKT. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów szybkiego czytania, które w ramach określonego obszaru działania (w zależności od zamieszkania) osoba mogłaby prowadzić. Od kandydatów oczekujemy:

- wyższego wykształcenia
- przygotowania pedagogicznego
- dobrej samoorganizacji i samodyscypliny
- kreatywności i opanowania
- gotowości do dokształcania się

Szukamy przede wszystkim osób czujących w sobie talent do nauczania innych. Na prowadzonych przez nas kursach uczymy wyłącznie przy pomocy aktywnych metod nauczania. Dlatego ofertę współpracy kierujemy przede wszystkim do aktywnych nauczycieli /również studentów IV i V roku studiów dziennych z ukończonym kursem pedagogicznym/ oraz wszystkich tych osób, które chcieliby uczyć innych i zajmować się szkoleniami.

Aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie szybkiego czytania i technik uczenia się, należy najpierw ukończyć kurs szybkiego czytania, a następnie rozpocząć kurs licencyjny trenera szybkiego czytania w naszej firmie.

Wykorzystując naszą metodę w procesie uczenia szybkiego czytania i efektywnych metod uczenia się, masz gwarancję pełnej satysfakcji z wykonywanej pracy!

Szczegółowe warunki współpracy przedstawione będą bezpośrednio zainteresowanym osobom. Osoby zainteresowane prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym przesłać na adres biuro@szybkieczytanie.edu.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numer tel. 058-531-58-92. Możesz również wypełnić formularz znajdujący się u dołu strony.

Poszukujemy przede wszystkim osób z miast, w których nie ma naszego ośrodka.

Jeśli masz pytanie dotyczące kursów organizowanych przez ECU EFEKT lub współpracy z nami, możesz również wypełnić poniższy formularz.

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres e-mail:
Telefon:
Rodzaj kursu:
Miasto, o które pytasz:
Rozmiar: 24708 bajtów